Fitex · 39980190
Fitex Creative+ Betonverf Waterbasis Glans
Fitex Creative+ Betonverf Waterbasis Glans in elke gewenste kleur, wij mengen gratis in de juiste basis.
Wat kun je met kluspunten? Met je Kluspas spaar je 1 punt per euro, en één punt is € 0,05 waard. Bij 250 punten krijg je automatisch een voucher van € 12,50 per mail: die betaal je mee aan de kassa én hier online bij het afrekenen. Je punten verlopen niet, dus sparen over meerdere klussen kan gewoon.
Online tellen ze mee op het e-mailadres van je pas; anders vul je je pasnummer in bij het afrekenen. Nog geen Kluspas? Die is gratis, vraag hem aan in de winkel.
Zo werkt kluspunten sparenJouw kleur (mengen is gratis; donkere kleuren gaan in een duurdere basis)
Twijfel je over de kleur? In onze vijf winkels liggen de officiële waaiers, en onze verfspecialist denkt gratis met je mee.
- Gratis aangemengd in elke kleur, ruim 18.000 kleuren, door onze verfspecialist
- Advies van een verfspecialist, en gratis afhalen in onze 5 winkels
- 14 dagen bedenktijd, gratis terug te brengen naar elke winkel
Laten bezorgen
Levertijd ophalen…
Gratis vanaf € 59.
Gratis afhalen
In de winkel
Binnen 2 uur klaar waar het op voorraad ligt.
Voorraad per winkel
- Laden…
- Laden…
- Laden…
- Laden…
- Laden…
Voorraad wordt opgehaald uit ons kassasysteem. Klik op een winkel om die als jouw winkel te kiezen.
Hier heb je ook bij nodig
Zo heb je alles in huis om de klus in één keer goed te doen.
Productomschrijving
Fitex Creative Plus Betonverf Waterbasis
Waterverdunbare halfglanzende vloer- en betonverf
Op zoek naar een waterverdunbare halfglanzende vloer- en betonverf die eenvoudig te verwerken is? Kies voor Fitex Creative Plus Betonverf Waterbasis ! Hieronder lees je hoe je de betonverf het beste kunt aanbrengen, welke schildersgereedschappen je nodig hebt en hoe je zorgt voor een duurzaam en mooi eindresultaat.
Verwerking en gereedschap
Fitex Creative Plus Betonverf Waterbasis is uitstekend te verwerken met zowel een kwast als een roller.
Gebruik bij voorkeur een traditionele varkensharen kwast met lang, soepel haar voor een optimaal resultaat.
Moderne kwasten met kunststof haren, speciaal ontwikkeld voor waterverdunbare verf, zijn ook geschikt.
Voor rollen gebruik je het beste een goede vachtroller.
Voor een strak en glad eindresultaat wordt een vachtroller met korte pool of een viltroller aanbevolen.
Geschikte ondergronden
Deze betonverf is geschikt voor zowel behandelde als onbehandelde vloeren en wanden, evenals houten plaatmateriaal, zowel binnen als buiten.
De ondergrond moet schoon, droog, vetvrij en draagkrachtig zijn.
Bij houten plaatmateriaal mag het vochtgehalte maximaal 18% zijn.
Scherpe randen dienen afgerond te worden.
Bij nieuw beton mag het vochtpercentage maximaal 4% bedragen.
Voorbereiding van de ondergrond
Nieuw beton
Verwijder slikhuid en cementsluier door mechanisch te schuren.
Gebruik hiervoor een carborundum- of diamant schuurschijf.
Bestaand beton
Verwijder loszittende verflagen.
Reinig grondig en verwijder vuil, vet en andere verontreinigingen.
Voer indien nodig reparaties uit met een geschikt reparatiemiddel.
Grondverf nodig?
Voor het aanbrengen van Fitex Creative Plus Betonverf Waterbasis is geen grondverf nodig.
Toepassingen
Deze betonverf is ideaal voor het realiseren van een waterverdunbare, halfglanzende afwerking op:
Vloeren
Wanden
Houten plaatmateriaal
Geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
Belangrijke aandachtspunten
Zorg altijd voor een schone, droge, vetvrije en draagkrachtige ondergrond.
Controleer het vochtgehalte van hout (max. 18%) en beton (max. 4%).
Rond scherpe randen af bij houten ondergronden.
Veiligheid
Draag tijdens het schilderen geschikte handschoenen en indien nodig een veiligheidsbril ter bescherming van huid en ogen.
Specificaties
- Merk
- Fitex
- Productlijn
- Fitex Creative+ Betonverf
- Type
- Glans speciaalverven
- Inhoud
- 375 ml, 750 ml, 2,5 L
- Kleur
- Wit
- Verfsoort
- Watergedragen
- Glans
- Glans
- Ondergrond
- Beton en houten plaatmateriaal
- Kwaliteit
- Basis
- Droogtijd
- 1 uur
- Artikelnummer
- 39980190
Veelgestelde vragen
Wat kost Fitex Creative+ Betonverf Waterbasis Glans?
Fitex Creative+ Betonverf Waterbasis Glans kost € 12,32 voor 375 ml, in plaats van de adviesprijs van € 15,40. De prijzen lopen van € 12,32 tot € 69,20, afhankelijk van de maat die je kiest. Bezorgen is gratis vanaf € 59; afhalen in de winkel is dat altijd.
Hoe snel heb ik dit in huis?
Ligt dit artikel in onze webshopvoorraad in Nijverdal, dan bezorgt DHL het de volgende dag. Bestel je vóór 09:00, dan kun je bij het afrekenen kiezen voor bezorging vandaag nog, tegen een toeslag van € 1,25. Ligt het in een van onze andere winkels, dan verstuurt die winkel het met PostNL en heb je het binnen één werkdag. Op deze pagina zie je de actuele voorraad per winkel.
Kan ik dit in elke kleur krijgen?
Ja. Kies je kleur met de kleurkiezer op deze pagina, je hebt keuze uit meer dan 18.000 kleuren. Onze verfspecialist mengt de verf gratis aan en kiest automatisch de juiste mengbasis bij jouw kleur. Twijfel je over de kleur? Leg de officiële waaier ernaast in een van onze winkels, onze verfspecialist denkt gratis met je mee.
Welke glansgraad heeft Fitex Creative+ Betonverf Waterbasis Glans?
Fitex Creative+ Betonverf Waterbasis Glans heeft glansgraad glans. Vuistregel bij het kiezen: hoe meer glans, hoe beter reinigbaar; mat oogt rustiger en verbergt kleine oneffenheden.
Hoe lang moet Fitex Creative+ Betonverf Waterbasis Glans drogen?
De opgegeven droogtijd is 1 uur. Dat is de tijd tot stofdroog of aanraakdroog; voor een volgende laag heb je meestal langer nodig, lees dat na op de verpakking. Bij lage temperaturen en hoge luchtvochtigheid duurt drogen altijd langer dan opgegeven.
Op welke ondergrond kan Fitex Creative+ Betonverf Waterbasis Glans?
Volgens de specificaties geschikt voor: beton en houten plaatmateriaal. Zorg altijd voor een schone, vetvrije en draagkrachtige ondergrond; kaal of zuigend materiaal vraagt meestal eerst om een grond- of voorstrijklaag.
In welke inhoud is Fitex Creative+ Betonverf Waterbasis Glans verkrijgbaar?
Fitex Creative+ Betonverf Waterbasis Glans is er in 375 ml, 750 ml, 2,5 L. De prijs per maat zie je zodra je hierboven een keuze maakt; groter inkopen is per liter vrijwel altijd voordeliger.
Spaar ik kluspunten met dit artikel?
Ja. Met de gratis Kluspas spaar je 1 punt per euro, dus dit artikel levert 12 kluspunten op. Eén punt is € 0,05 waard: bij 250 punten krijg je automatisch een voucher van € 12,50 per mail, in te wisselen aan de kassa én hier online bij het afrekenen. Bestel je online, dan komen de punten op de pas te staan die bij je e-mailadres hoort; heb je een ander adres, vul dan je pasnummer in bij het afrekenen. Je punten verlopen niet, en je saldo staat in je account.
Kan ik dit artikel retourneren?
Je hebt 14 dagen bedenktijd. Ongebruikte artikelen kun je gratis terugbrengen naar elke winkel. Op kleur gemengde verf is maatwerk en daarvan uitgezonderd.

Vergelijkbare artikelen
Fitex
Fitex C+ Schuttingbeits Bruin 5 liter Mat
Mat
Fitex
Fitex C+ Schuttingbeits Donkergrijs 5 liter Mat
Mat
Fitex
Fitex CP Gevelbeits UV 750 ml Glans
Glans · Buiten
Fitex
